Porady prawne Lębork - Prawnika i Radcy | Kancelaria prawna Aleksandra Gaffke
15580
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15580,page-parent,cookies-not-set,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Profesjonalne porady prawne

Nie zawsze potrzebujemy prawnika, aby reprezentował nas w sądzie czy przed innymi organami. Niekiedy po prostu pojawia się potrzeba rozwiania pewnych wątpliwości natury prawnej, które laikowi ciężko samemu rozpracować. Warto wówczas sięgnąć po profesjonalne porady prawne, jakich może udzielić wykwalifikowany prawnik.

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej porady prawnika w Lęborku, to w prowadzonej przeze mnie kancelarii prawnej odnajdziecie nie tylko pełnię zrozumienia dla swoich spraw, ale przede wszystkim specjalistyczną opinię. W zakresie porad prawnych mogę udzielić informacji lub wydać opinię, dotyczącą kwestii z różnych gałęzi prawa, w tym cywilnego, karnego, rodzinnego i administracyjnego.

Dlaczego czasem warto sięgnąć po poradę prawną? Przede wszystkim ze względu na specyfikę samego polskiego prawa. Język, jakim posługuje się ustawodawca przy jego tworzeniu, jest często zbyt zawiły, by osoba, która zetknęła się z nim bliżej, potrafiła odpowiednio zinterpretować dany przepis. Dlatego też proponuję w Lęborku profesjonalne porady prawnika, dzięki którym uzyskacie Państwo odpowiednią interpretację przepisów. Po analizie sprawy będę mogła również przedstawić określone możliwości, z których będziecie Państwo mogli skorzystać. Dzięki temu wiele kwestii, czy to z zakresu prawa spadkowego, handlowego czy rodzinnego będzie prostsza do zrozumienia.

Kancelaria udziela porad prawnych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Mogą Państwo także skorzystać z porad prawnych dotyczących spraw karnych oraz administracyjnych. Z porad prawnych mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke
ul. Staromiejska 14
84 – 300 Lębork
tel. 600-107-960
adres e-mail: aleksandra.gaffke@onet.pl

NIP: 84 11 72 17 45
REGON: 368249964

Nr rachunku bankowego:
89 1160 2202 0000 0003 3429 1854
Bank Millennium S.A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności