Prawo pracy Lębork Adwokat | Kancelaria prawna Aleksandra Gaffke
15589
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15589,page-child,parent-pageid-15580,cookies-not-set,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Pomoc w zakresie prawa pracy

Pomimo licznych obostrzeń co do traktowania pracownika przez pracodawcę, wciąż można spotkać się z nieuczciwymi praktykami, jak na przykład ze zjawiskiem mobbingu. Dzisiaj pracownicy, dzięki Kodeksowi pracy, mają szersze możliwości dochodzenia swoich praw względem zatrudniających ich osób. Niekiedy też to sami pracodawcy, którzy mają wątpliwości co do uprawnień, jakie przyznaje im prawo pracy wobec pracowników, potrzebują wsparcia w zakresie jego interpretacji. Z prawem pracy związane są także kwestie dotyczące ubezpieczeń społecznych. Nierzadko przeciwko organom rentowym trzeba walczyć w sądzie, wówczas najbardziej pomocne jest wsparcie profesjonalnego pełnomocnika.M

Kancelaria Adwokacka Aleksandry Gaffke oferuje Państwu szeroki zakres usług w dziedzinie prawa pracy. Reprezentuję swoich klientów zarówno przed sądem, jak i innymi organami, w tym przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Osoby zgłaszające się po pomoc do prowadzonej przeze mnie kancelarii, mogą liczyć nie tylko na profesjonalne przedstawicielstwo, ale również na merytoryczną poradę prawną na każdym etapie prowadzonej sprawy.

Usługi w zakresie prawa pracy

W ramach śwaidczonych usług, oprócz reprezentacji klienta w postępowaniach sądowych i przedsądowych, oferuję również sporządzanie stosownych pozwów, w tym m.in.:

  • przywrócenie do pracy,
  • sprostowanie świadectwa pracy,
  • ustalenie stosunku pracy,
  • uznanie wypowiedzenia umowy o pracę za bezskuteczne,
  • zapłatę wynagrodzenia z tytułu pracy w godzinach nadliczbowych,
  • odszkodowanie z powodu nieuzasadnionego rozwiązania umowy o pracę na czas określony,
  • odszkodowanie z powodu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia.

Ponadto, zajmuję się także sporządzaniem środków zaskarżenia takich jak odwołania od decyzji organów rentowych.

Świadczę również pomoc prawną w sprawach związanych z wypadkami przy pracy – występuje jako pełnomocnik osób walczących w sądach o odpowiednie zadośćuczynienia i odszkodowania z tego tytułu.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke
ul. Staromiejska 14
84 – 300 Lębork
tel. 600-107-960
adres e-mail: aleksandra.gaffke@onet.pl

NIP: 84 11 72 17 45
REGON: 368249964

Nr rachunku bankowego:
89 1160 2202 0000 0003 3429 1854
Bank Millennium S.A.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności